הנכס הכי מדובר ברשת: העמוד העסקי שלך בפייסבוק

מגיעה לעסק שלך הזדמנות אמיתית לממש את הפוטנציאל המלא שלו on-line

עם המומחים לשיווק אורגני וניהול דפי פייסבוק של 18דיגיטל

זוכרים את פייסבוק בגלגול הישן שלה? זו היתה רשת חברתית ששימשה אותנו ואת חברינו למטרות פשוטות: העלאת תמונות, חוויות משותפות, סטטוסים קצרים וצ'אטים.

הפן העסקי כמעט ולא נכח מלבד במודעות קטנות בצד הפיד. דפים עסקיים היו בתחילת דרכם, ומה ששלט היה הפן האישי.

היום, פייסבוק השתנתה משמעותית וכך גם השימוש בה

פייסבוק, בתור הרשת החברתית הגדולה והמובילה בעולם, החליטה למנף את השימוש בה למטרות גלובליות. אט אט היא פתחה את האפשרויות שניתן לעשות דרכה לתחומים רבים ומגוונים: קהילות שונות, יצירת קשרים עסקיים, פיתוח שינויים חברתיים ועוד.

היום עמוד פייסבוק עסקי הפך להיות מצרך MUST לכל עסק.

אבל בכדי להצליח בפלטפורמה, יש לחשב בזהירות את ההתנהלות. כאן אנחנו נכנסים לתמונה, עם שירותים שונים שמכסים מא' ועד ת' את ההתנהלות הפייסבוקית שלכם.

 

מה אנחנו מציעים?

 

ניהול התוכן בדף:

תוכן איכותי הוא המפתח להצלחה שיווקית. בעולם של היום כל גולש מוצף בערימות של מידע, ולכן מפתח מנגנוני סינון אוטומטיים. המוח שלו "סורק" את המודעות והתכנים בהם הוא נתקל תוך כדי הגלישה, וממשיך הלאה. אלא אם כן משהו תופס את תשומת ליבו. כזה תוכן אנחנו נייצר.

אנשי הקריאייטיב של 18 דיגיטל מכירים את השוק היטב ומתמחים ביצירת תוכן מיוחד. כזה שנותן לגולש ערך מוסף, תופס את תשומת לבו וגורם לו להתעניין בדף שלכם.

עוד היבטים חשובים עליהם אנו מקפידים הם: בניית קהל נאמן סביב הדף - שמירת קהילת לקוחות קבועים, הגעה לקהלים חדשים שיקבלו ערך מוסף מהתוכן, גיוון התוכן ויצירת אמון מול העוקבים.

בסופו של דבר, דף מוצלח מקבל תהודה אורגנית בשל תוכן איכותי.

מענה ללקוחות בעמוד:

אחד הפרמטרים הכי חשובים בניהול דף פייסבוק מצליח, הוא הטיפול בקהל העוקבים של הדף ותחזוק מתמיד של יחסי הציבור שלו.

זה כולל מענה ללקוחות בפניות אישיות, מענה לתגובות, שמירה מפני בוטים ומשתמשים זדוניים והקפדה על איכות השיח. ברצונכם להוכיח ללקוחות שלכם שכל פניה שלהם חשובה.

את המענה הראשוני אנחנו ניתן, אנחנו מומחים ליחסי ציבור ועזרה ללקוחות ולאחר מכן אתם תמשיכו את ההתנהלות מול הלקוח. מדובר פה בערך מוסף אופטימלי לגולשים שלכם.

מה נדרש ממכם?

להעביר לנו תוכן, טקסטים, מידע רלוונטי, תמונות, כל דבר שתרצו שנתבסס עליו. את הרצונות והשאיפות שלכם. אנחנו כבר נדאג להפוך את החלום למציאות.

קדימה, בואו ניצור את הדף שיביא לכם את הלקוחות הנכונים!

 

לאחר שהדף העסקי יהיה פעיל ויציב, תוכלו לרכוש שירותים נוספים כגון:

 

ניהול קמפיינים פרסומיים:

באמצעות שימוש נבון במודעות פייסבוק ניתן להגיע לקהל גדול ורלוונטי בדף. בידי פייסבוק מידע רב על כל גולש: תחביבים, תחומי עניין, מוזיקה אהובה, הרגלי צריכה, עבודה, אוכל ומה לא…

כך נוצרות אופציות כמעט בלתי מוגבלות: אם תרצו להגיע לקהל בעל מאפיינים מסוימים, הדבר נעשה קל מתמיד. במקום להציב מודעה ברחוב ולקוות שבמקרה יסתכלו עליה האנשים הנכונים, כיום ניתן להגיע ישירות אליהם.

אנחנו נבצע עבורכם, תוך שמירה מתמדת על תוכן פרסומי אפקטיבי, את ניתוח הנתונים: קהל היעד ואיך הכי נכון להגיע אליו. כל קמפיין יטורגט בדיוק מירבי לגולשים הרלוונטיים וישולב בדפי נחיתה מותאמים להבאת כמות לידים מקסימלי.

מענה פרסומי בקבוצות: אנחנו ננחה אתכם כיצד להכנס לקבוצות רלוונטיות שמתעניינות בתחום העיסוק שלכם, המלצות הכוללות הפנייה לדף העסק שלכם, פרסום תוכן מתוך פוסטים רלוונטים / מאמרים מאתר החברה וכדומה.

תמונה / סרטון קאבר לעמוד העסקי: מיטב המעצבים שלנו יצרו עבורכם תמונה / סרטון לקאבר בפייסבוק, בהתאמה למידות והדרישות הרלוונטיות של הפלטפורמה, כמו כן, מדובר בעיצוב ברמה גבוהה, ששומר על המאפיינים החזותיים שלכם ועל שפה אחידה, למיתוג מרהיב ומנצח. כזה שלא שוכחים.

מתחילים חזק, ואז לאט לאט מגבירים.
צרו קשר עוד היום:

רוצה לגלות את השיטה המנצחת?

כל הצוות ממתין לפנייה שלך בקוצר רוח עם תוכנית למיתוג עסקי המותאמת בדיוק לצרכים של העסק שלך!

האתר שלך מותאם לצפייה ממכשירים ניידים?

בצע בדיקה מיידית ללא עלות!

יש לך אתר?
 לא מקבל מספיק פניות?

לקבלת ניתוח מקיף לאתר שלך, ללא עלות

חייגו: 050-949-9596

העסק שלך חייב זריקת מרץ? המיתוג לא עובד נכון?

זה הזמן למיתוג אמיתי. פעם אחת, כמו שצריך!