הנוסחה המנצחת: עמודי נחיתה שבאמת מביאים תוצאות

מגיעה לעסק שלך הזדמנות אמיתית לממש את הפוטנציאל המלא שלו on-line

עם המומחים לעמודי נחיתה ואתרי רישום של 18דיגיטל

המטרה של כל חברה היא לספק מוצר שיכוון בדיוק לאובייקט הספציפי שהלקוח מחפש. לתת לו מענה לצרכים שלו. ככל שהחברה מדייקת יותר, הלקוח יהיה מרוצה יותר. התחושה שהוא מקבל מענה מותאם אישית, תגרום לו לרצות את השירות של החברה.

את זה כולם יודעים עוד מסמסטר א' בלימודי שיווק, אבל איך מיישמים את זה?

בסופו של דבר, גם אם לא תמיד נחשוב כך, כולם מספקים מוצר. נהגי אוטובוס מציעים שירותי הסעה, רופאים מציעים טיפולים שונים, מסעדות מציעות תפריט מאכלים מגוון. כולם מספקים מוצר שהם רוצים לתת לקהל היעד.

אבל לא תמיד קל להגיע לאנשים הנכונים...

נניח שמרפאת שיניים, לדוגמה, תצליח להביא 2,000 לקוחות פוטנציאלים לדף הבית באתר שלה. אם הם לא יקבלו מענה ספציפי לכאב השיניים שלהם, הם יעזבו את האתר.

איך תגרמו ללקוחות להרגיש שאתם מציעים את הפתרון אותו הם מחפשים

התשובה טמונה בפעולה פשוטה: הבנת הצורך של הלקוח הפוטנציאלי, הגעה אליו והמרתו ללקוח משלם. את התהליך הזה, עושים באמצעות עמודי נחיתה / רישום. מה הכוונה? מייד נסביר.

מה זה עמוד נחיתה או רישום?

מדובר באתר אינטרנט לכל דבר. מטרתו היא לקבל פרטי התקשרות מלקוחות פוטנציאליים. לעתים דף הנחיתה יהיה חלק מאתר גדול יותר (לרוב כאשר מדובר בשירות או מוצר) ולפעמים הוא יוצג ברשת כאתר בפני עצמו תחת דומיין אחר או סאב דומיין (כשנרצה לשווק מוצר ייחודי שעומד בפני עצמו).

 

בדף כזה יופיעו תכני CLA) Call To Action) מניעים לפעולה, הסברים על המוצר כמענה לצרכי הלקוחות הפוטנציאלים, וכמובן טופס הרישום. כך יוצרים מאגר של "לידים" אליהם ניתן לחזור באמצעות איש מכירות או להכניס לרשימת תפוצה.

ואיך בונים דפים כאלה? 
כאן אנחנו נכנסים לתמונה. אנחנו נדאג לבניית עמודי הנחיתה והרישום תוך התחשבות במספר היבטים:

חשיבה על התכנים לדף הנחיתה: כפי שראינו, תוכן מדויק הוא היבט קריטי כדי להביא את הלקוחות למסקנה שהמוצר הזה יענה על הצרכים שלהם. אנחנו נכוון אתכם כיצד לכתוב תכנים ממוקדים ישירות לקהל היעד שלכם.

 

עיצוב העמוד באופן מעוצב ומושך: "הסתכל בקנקן וגם במה שיש בו". הקנקן הוא הדבר הראשון שרואים ולכן עיצוב עוצר נשימה יהפוך את הגלישה בדף לנעימה ונוחה יותר. דבר שיעזור לגולשים להחליט לרכוש את המוצר/להשאיר פרטים לייצירת קשר.
המעצבים שלנו ב 18דיגיטל שחיים ונושמים גרפיקה יהפכו את דף הנחיתה למשהו שאי אפשר להתעלם ממנו.

בניית הדף באופן חלק ונוח: תוך שימוש בתשתיות הטובות ביותר עם תקני אבטחה מחמירים - פרטי הלקוחות שלכם יהיו מוגנים. תהליך הרישום ייבנה בידי המתכנתים המנוסים של 18דיגיטל בצורה הנוחה ביותר לכם ולקהל לכם.

כאשר יהיה בידכם דף נחיתה מוצלח, אנחנו נתמוך בתהליך ההשקה שלו ונהיה אתכם לאורך כל הדרך.

עדיין מתלבטים? הניסיון שלנו בתחום כולל עבודה עם חברות רבות ובניית מאות דפי נחיתה מוצלחים שהוכיחו את עצמם והביאו להן לקוחות רבים וגם ייצרו עבורם פלטפורמת רישום נוחה ויעילה לצרכי אירועי קד"ם ומכירות, כנסים בארץ ובעולם.

יחד, ניצור עבורכם את הדף המנצח!

מתחילים חזק, ואז לאט לאט מגבירים.
צרו קשר עוד היום:

רוצה לגלות את השיטה המנצחת?

כל הצוות ממתין לפנייה שלך בקוצר רוח עם תוכנית למיתוג עסקי המותאמת בדיוק לצרכים של העסק שלך!

האתר שלך מותאם לצפייה ממכשירים ניידים?

בצע בדיקה מיידית ללא עלות!

יש לך אתר?
 לא מקבל מספיק פניות?

לקבלת ניתוח מקיף לאתר שלך, ללא עלות

חייגו: 050-949-9596

העסק שלך חייב זריקת מרץ? המיתוג לא עובד נכון?

זה הזמן למיתוג אמיתי. פעם אחת, כמו שצריך!