באחסון אתרים מהירות ואבטחה הם שם המשחק

מגיעה לעסק שלך הזדמנות אמיתית לממש את הפוטנציאל המלא שלו on-line

עם המומחים לאחסון אתרים של 18דיגיטל

מאחורי כל אתר מוצלח - יש שירות אחסון מוצלח לא פחות

מהו אחסון? דמיינו את זה בדרך הבאה: אם במחשב שלכם מאוחסנים קבצים, תמונות וסרטים שנמצאים "פיסית" על הדיסק הקשיח ותופסים שם מקום, אז איפה ימצאו הקבצים שיעלו לאתר? הם צריכים להתאחסן במקום מסוים שיאפשר אליהם גישה ציבורית של כל אדם שגולש באתר. כן, האינטרנט כולו מאוחסן בחדרים שלמים של דיסקים קשיחים הנקראים "שרתי אחסון אתרים".

לאחסון טוב צריכים להיות מספר מאפיינים חשובים: רצוי שהוא יהיה קרוב לאזור הגאוגרפי של רוב גולשי האתר, כדי לייעל את מהירות התגובה שלו. הקבצים בו צריכים להיות מגובים מספר פעמים, להיות תחת בקרה של טכנאים מנוסים, ועוד.

אחסון אתר מוצע למכירה באתרי חברות אחסון למיניהן, אך ברכישה כזו, תצטרכו לדאוג לאחסון שיהיה בחברה אחת, לחברה אחרת שתבנה לנו את האתר, וחברה שתנהל את הקידום האורגני.

על מנת להקל עליכם את התהליך כולו, אנחנו מציעים אחסון לשנה הראשונה חינם. הזמנתם אצלנו אתר תדמית או יותר? מעולה! לא תצטרכו לדאוג לתשלום עבור חברה חיצונית, כי האחסון - עלינו.

אנחנו לא רק מאחסנים את האתר. אנחנו דואגים שהוא יהיה בידיים טובות

  • אבטחה: זהו לא נושא שכדאי להקל בו ראש! לא כיף לקום בבוקר ולגלות שבמהלך הלילה השתלט עליו האקר בעל כוונות זדוניות או בוט הרסני, שמחק את קבצי האתר.

כאן אנחנו נכנסים לתמונה. האחסון שלנו מציע קונפיגורציות אבטחה אופטימליות, שמתעדכנות תדיר ושומרות באופן מקסימלי על האתר. אנחנו לא מסתפקים בזה, אלא מתאימים את האבטחה לאתר שלכם אישית. אתר עם אפשרות סליקה כספית יזדקק לאבטחה מוגברת, ואנחנו דואגים גם לזה. העיקר שתוכלו לישון בשקט.

 

  • ניטור האתר: מערכת הניטור מקפידה לשלוח אותות תמידיים לאתר ולחכות לתשובה. במקרה שיש משהו חריג, היא בודקת האם ארעה תקלה. אם היא מצעה, המערכת שולחת לכם הודעת מייל או SMS, אבל גם מקפיץ את הטכנאים, שמטפלים מיידית בתקלה.

אתם תקבלו הודעת עדכון כשהיא תטופל. והדבר הכי חשוב, הכל מגובה אוטומטית – כך שאין ממה לחשוש.

 

  • גיבוי יומי: כמו שכבר הזכרנו, אנחנו מקפידים לשמור את כל עדכוני האתר, תמיד. מדי יום המידע מתעדכן בגיבוי: כל פעולה באתר, כל שינוי במאגר המידע. חשיבות הגיבוי היא קריטית, ובלעדיו הסיכון לאבד את הקבצים שלכם לתמיד – יגדל.

 

  • תעודת SSL: תעודת SSL היא אישור לפיו האתר שלכם מוצפן במהלך התקשורת בין שרתי הלקוח לשרתי האתר. כל מי שאי פעם הכניס את פרטי האשראי שלו לטופס סליקה אינטרנטי, יודע שההרגשה טובה בהרבה כאשר בסרגל החיפוש מופיע סימן אבטחה ירוק, המעיד כי הרכישה מוצפנת ומאובטחת. את התעודה הזו צוות 18 דיגיטל ידאג להשיג לכם כדי לוודא כי הכל מאובטח כראוי.

 

לסיכום, חברת 18 דיגיטל תעשה הכל על מנת למצוא את חבילת האחסון המאובטחת והמותאמת לצרכים שלכם.

אז קדימה, בואו נצא לדרך!

מתחילים חזק, ואז לאט לאט מגבירים.
צרו קשר עוד היום:

רוצה לגלות את השיטה המנצחת?

כל הצוות ממתין לפנייה שלך בקוצר רוח עם תוכנית למיתוג עסקי המותאמת בדיוק לצרכים של העסק שלך!

האתר שלך מותאם לצפייה ממכשירים ניידים?

בצע בדיקה מיידית ללא עלות!

יש לך אתר?
 לא מקבל מספיק פניות?

לקבלת ניתוח מקיף לאתר שלך, ללא עלות

חייגו: 074-764-2666

העסק שלך חייב זריקת מרץ? המיתוג לא עובד נכון?

זה הזמן למיתוג אמיתי. פעם אחת, כמו שצריך!