באחסון אתרים מהירות ואבטחה הם שם המשחק

מגיעה לעסק שלך הזדמנות אמיתית לממש את הפוטנציאל המלא שלו on-line

עם המומחים לאחסון אתרים של 18דיגיטל

מהו אחסון? דמיינו את זה בדרך הבאה: אם במחשב שלכם מאוחסנים קבצים, תמונות וסרטים שנמצאים "פיזית" על הדיסק הקשיח ותופסים שם מקום, אז איפה ימצאו הקבצים שיעלו לאתר? הם צריכים להתאחסן במקום מסוים שיאפשר אליהם גישה ציבורית של כל אדם שגולש באתר. כן, האינטרנט כולו מאוחסן בחדרים שלמים של דיסקים קשיחים הנקראים "שרתי אחסון אתרים".

לאחסון טוב צריכים להיות מספר מאפיינים חשובים: יכולת גיבוי ושחזור האתר במידה ונעשו שינויים לא רצויים, מערכת למניעת פריצות והגנה מקסימלית, מהירות טעינה וכיו"ב.

על מנת להקל עליכם את התהליך כולו, אנחנו מציעים אחסון לשנה הראשונה חינם. הזמנתם אצלנו אתר תדמיתי או יותר? מעולה! לא תצטרכו לדאוג לתשלום עבור חברה חיצונית, כי האחסון - עלינו.

אנחנו לא רק מאחסנים את האתר. אנחנו דואגים שהוא יהיה בידיים טובות

  • אבטחה: כאן אנחנו נכנסים לתמונה. האחסון שלנו מציע קונפיגורציות אבטחה אופטימליות שמתעדכנות תדיר ושומרות באופן מקסימלי על האתר. אנחנו לא מסתפקים בזה, אלא מתאימים את האבטחה לאתר שלכם אישית. אתר עם אפשרות סליקה כספית יזדקק לאבטחה מוגברת, ואנחנו דואגים גם לזה. העיקר שתוכלו לישון בשקט. בואו נגיד שבנושא הזה לא מומלץ להקל ראש! לא כיף לקום בבוקר ולגלות שבמהלך הלילה השתלט על האתר האקר בעל כוונות זדוניות או בוט הרסני, שמחק את קבצי האתר.

 

  • ניטור האתר: מערכת הניטור מקפידה לשלוח אותות תמידיים לאתר ולקבל פידבק. במקרה שנמצא דבר חריג המערכת בודקת האם אירעה תקלה. במידה וכן - המערכת מתריעה לנו וכמובן שהטיפול נעשה באופן מיידי.
    במידת הצורך תעודכנו כי הייתה תקלה וזו טופלה. והדבר הכי חשוב, הכל מגובה אוטומטית – כך שאין ממה לחשוש.

 

  • גיבוי יומי: כמו שכבר הזכרנו, אנחנו מקפידים לשמור על עדכוני האתר, תמיד. מדי יום המידע מתעדכן בגיבוי: כל פעולה באתר, כל שינוי במאגר המידע. חשיבות הגיבוי היא קריטית, ובלעדיו הסיכון לאבד את הקבצים שלכם לתמיד – יגדל.

 

  • תעודת SSL: תעודת SSL היא אישור לפיו האתר שלכם מוצפן במהלך התקשורת בין שרתי הלקוח לשרתי האתר. כל מי שאי פעם הכניס את פרטי האשראי שלו לטופס סליקה אינטרנטי יודע שתחושת הביטחון במילוי פרטים אישיים גוברת בהרבה כאשר בסרגל החיפוש מופיע סימן אבטחה.
    סימון זה מעיד כי הרכישה מוצפנת ומאובטחת. את התעודה הזו צוות 18דיגיטל ידאג להשיג לכם כדי לוודא כי הכל מאובטח כראוי.

 

לסיכום, חברת 18דיגיטל תעשה הכל על מנת להתאים את חבילת האחסון האידיאלית עבור האתר שלכם.

אז קדימה, בואו נצא לדרך!

מתחילים חזק, ואז לאט לאט מגבירים.
צרו קשר עוד היום:

רוצה לגלות את השיטה המנצחת?

כל הצוות ממתין לפנייה שלך בקוצר רוח עם תוכנית למיתוג עסקי המותאמת בדיוק לצרכים של העסק שלך!

האתר שלך מותאם לצפייה ממכשירים ניידים?

בצע בדיקה מיידית ללא עלות!

יש לך אתר?
 לא מקבל מספיק פניות?

לקבלת ניתוח מקיף לאתר שלך, ללא עלות

חייגו: 050-949-9596

העסק שלך חייב זריקת מרץ? המיתוג לא עובד נכון?

זה הזמן למיתוג אמיתי. פעם אחת, כמו שצריך!