יש לך אתר ישן? זה הזמן לעבור לוורדפרס!

מגיעה לעסק שלך הזדמנות אמיתית לממש את הפוטנציאל המלא שלו on-line

עם המומחים להמרת אתרים ישנים לוורדפרס של 18דיגיטל

 

האינטרנט עובר שינויים רבים במהירות הבזק. טרנדים עולים ויורדים, יכולות הולכות ומשתכללות, הקהל גדל ואיתו - התחרות גדלה.

בעולם המדיה שמשתנה במהירות גבוהה כל כך יש צורך להתאים את כרטיס הביקור שלכם באינטרנט, האתר, לעולם החדש.

לצערנו הרבה אנשים מעדיפים להיכנע לחוסר הוודאות שבהמרת האתר הישן למערכת חדישה. הרי בינינו, למי יש כוח לבצע שינויים חדשים? הרי קשה מאוד לדעת מה בדיוק צריך לעשות, ואיך לעשות זאת בצורה נכונה. לכן, אנחנו רוצים להציג עבורכם אפשרות פשוטה יחסית, דרכה תוכלו להביא את האתר הישן שלכם לכמה רמות קדימה.

אז קודם כל, למה בכלל זה נחוץ?

גם אם האתר הישן שלכם מעוצב נהדר ויש בו תוכן נפלא, הסיכויים גבוהים לכך שמספר הגדרות בסיסיות  עלולות למנוע ממנו להתקדם במנועי החיפוש. וורדפרס הינה תשתית חדשנית המאפשרת לעקוב ולנהל בצורה קלה ויעילה יותר את הSEO מאשר אתרים ישנים. הסיבה המרכזית בגללה כדאי להתקדם למערכת וורדפרס חדישה היא כי העולם מתקדם, ומי שעומד במקום נשאר מאחור. טרנדים חדשים צצים, וכדי לבלוט באינטרנט ולהגיע ללקוחות חדשים, עליכם להתעדכן בהתאם.

 

בנוסף, שאלתם את עצמכם מהי מהירות הטעינה של האתר שלכם? אולי שמתם לב שאתם בעצמכם מאבדים סבלנות כשאתם נכנסים לאתר ו… מחכים… ש… הוא יואיל בטובו…

אנחנו רוצים שלקוחות לא יעזבו את האתר רק כי אין להם סבלנות, נכון?

אתר ישן, גם אם הוא מותקן על שרת אחסון מהיר, עלול להיטען באיטיות עקב תמונות לא מותאמות ותשתית שאינה עדכנית.

 

ברגע שמבצעים המרת אתר ישן למערכת וורדפרס חדישה, אין קופי-פייסט. מדובר בעבודה מדוייקת שמטרתה לשפר את מהירות האתר, לצד שמירה על הקידום ושדרוג הנראות על מנת שהאתר יקבל צורה מודרנית ועכשווית.

 

מה זה וורדפרס?

בשוק היום קיימות אלטרנטיבות רבות לבניית אתר חדשני ומעודכן. רובן מציעות פלפטורמה לבניית אתרים, בה תוכלו לבנות ולהזין בעצמכם את התכנים, אך בכל אחת מהן רמת ההשקעה והשליטה בממשק שונה. המערכת הפופולרית והידועה בעולם היא כמובן, WordPress. פלטפורמה זו הפכה לפופלרית ביותר מסיבות ברורות:

- קלות ונוחות בניית עמודי האתר.

- מספר בלתי מוגבל של תוספים ותבניות שישדרגו את תצוגת ה־UI &UX באתר.

- התממשקות עם מספר גדול של מערכות שימושיות כגון זאפייר, MailChimp וכדומה.

אם תשאלו בעלי אתרים ובלוגים מוכרים מהי הפלטפורמה עליה האתר בנוי, אין ספק שתמצאו שהרוב המוחלט שבהם בחר לבנות את האתר באמצעות וורדפרס.

 

איך אנחנו נכנסים לתמונה?

אנחנו אוהבים לבנות אתרים בוורדפרס. איתה, נוכל להעניק לכם כמה שיותר גמישות ומגוון אפשרויות שניתן לבצע עם המערכת. אנחנו מבצעים בניית אתר מ־0. בדיוק כפי שתרצו לראות אותו ויותר מזה.

בוורדפרס הגמישות אינסופית: ניתן לשלב עיצוב מותאם אישית, לבנות חנות וירטואלית ועוד. במערכת זו תמיד ניתן להתקין ולהסיר תוספים חדשים, דבר מאוד חשוב כאשר תרצו להמיר את צורת ההתנהגות של האתר הישן לאתר מבוסס וורדפרס.

רוצים להתקדם באינטרנט ולהשיג תוצאות טובות יותר באמצעות אתר חדש לעסק? צוות המתכנתים של 18 דיגיטל יבנו באמצעות תשתית חדישה, אתר חדש שמותאם בדיוק בשבילכם.

מתחילים חזק, ואז לאט לאט מגבירים.
צרו קשר עוד היום:

רוצה לגלות את השיטה המנצחת?

כל הצוות ממתין לפנייה שלך בקוצר רוח עם תוכנית למיתוג עסקי המותאמת בדיוק לצרכים של העסק שלך!

האתר שלך מותאם לצפייה ממכשירים ניידים?

בצע בדיקה מיידית ללא עלות!

יש לך אתר?
 לא מקבל מספיק פניות?

לקבלת ניתוח מקיף לאתר שלך, ללא עלות

חייגו: 050-949-9596

העסק שלך חייב זריקת מרץ? המיתוג לא עובד נכון?

זה הזמן למיתוג אמיתי. פעם אחת, כמו שצריך!